uniwersalne

Pogrom w Odolanowie

uniwersalneŚwietnie poradził sobie pierwszy zespół orlików Ostrovii 1909, który na wyjeździe pokonał Odolanovię Odolanów 13-1!

Już w 10 minucie biało-czerwoni prowadzili 6-0, więc zaczęli od mocnego uderzenia. Trochę rozluźnienia i gospodarze w 13 min. wykorzystali kontratak strzelając bramkę przy której bramkarz Ovii nie miał nic do powiedzenia. To nie załamało graczy Ostrovii, a wynik do przerwy dał trenerowi kilka pomysłów na grę w drugiej połowie. Po zmianie stron widoczna przewaga gości przyniosła kolejne 7 bramek, z czego 4 padły w ostatnich 5 minutach gry.

Odolanovia – Ostrovia 1909 1:13

Lista strzelców: Maks Kieliba-4, Marcin Karolewski- 3, Jakub Kramarczyk i Mateusz Czechowicz po 2, Jakub Królikiewicz i Filip Kwiecień- 1.

Skład zespołu: Skrobański Sebastian, Twardowski Jakub, Kurek Piotr, Kwiecień Filip, Kieliba Maks, Krupa Hubert, Wojciechowski Igor, Smętek Igor, Królikiewicz Jakub, Karolewski Marcin, Kramarczyk Jakub, Czechowicz Mateusz, Napieralski Oliwier, Gretkiewicz Kacper.