Ostrovia 1909 – Polonia 4:1(Fotorelacja)

aaaa_nowe_ovia

W potyczce kontrolnej rozegranej na boisku w Bralinie zespół Ostrovii 1909 pokonał Polonię Kępno 4:1. Do siatki rywali trafiali Daniel Kaczmarek i Patryk Adamski.

Dla obu ekip był to pierwszy sprawdzian na naturalnej nawierzchni.  Wynik spotkania w 7 minucie otworzył Daniel Kaczmarek i skierował piłkę do pustej siatki po nieporozumieniu bramkarza i obrońcy przeciwnika.  W 20 minucie bliski podwyższenia rezultatu  był Maciej Sipurzyński, który uderzył futbolówkę głową obok słupka. 2 minuty później Polonia doprowadziła do wyrównania.

W 53 minucie w dobrej sytuacji spudłował Michał Janoś. Pomocnik ostrowskiej drużyny zrehabilitował się w 60 minucie kiedy po jego dośrodkowaniu piłkę głową do siatki rywali skierował Patryk Adamski.  Na 3:1 w 77 minucie podwyższył Daniel Kaczmarek,a asystował mu Sebastian Sobczak. Wynik meczu ustalił Patryk Adamski, który otrzymał długie podanie z własnej połowy od Dariusza Reyera. W końcówce spotkania bliski szczęścia podobnie był Patryk Adamski oraz Łukasz Wiącek.

Fotorelacja z meczu dostępna jest tutaj.

Ostrovia 1909:

I połowa: Wronecki- Wachowiak, Wiącek, Reyer, Krawczyk, Perz, Rusek, Michalski, Szymanowski, Sipurzyński, Kaczmarek.

II połowa: Peksa – Wachowiak, Wiącek, Reyer, Sobczak, Perz (80’ Szymanowski), Kucharski, Michalski (65’ Rusek), Janoś, Adamski, Kaczmarek.