Dobre wejście młodzieży

Dwie różne połowy w wykonaniu Ostrovii 1909 w środowym sparingu z Zenitem Międzybórz.

Pierwsza odsłona starcia z rywalem z województwa dolnośląskiego nie wyszła kompletnie biało-czerwonym. W efekcie gospodarze prowadzili 2:0.

W przerwie trener Józef Klepak wymienił niemal wszystkich zawodników. Jedenastkę w zdecydowanej większości stanowili młodzieżowcy, którzy pokazali się z niezłej strony na boisku. Już po wznowieniu gry piłka po uderzeniu głową przez Macieja Kaniewskiego odbiła się od słupka. W dalszej fazie meczu do siatki rywala trafiali Adam Sobański i Wiktor Sobczak. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną Zenitu 3:2.

Zenit Międzybórz – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3:2 (2:0)