Brak nadchodzących meczy

Panel logowania



Kanał youtube

2014/2015


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 SOK Sokół Kleczew 4:0 
- OVI TP OSTROVIA 1909 4:0 
3 CEN Centra Ostrów 2:0 
- STA Start Warlubie 2:0 
- WDA Wda Świecie 2:0 
6 TAR Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:1 
- UNI Unia Solec Kujawski 2:1 
8 NIE Nielba Wągrowiec 1:0 
- SPA Sparta Brodnica 1:0 
10 POG Pogoń Mogilno 1:2  -1 
- VIC Victoria Września 1:2  -1 
12 CHE Chełminianka Chełmno 0:1  -1 
- LEC Lech II Poznań 0:1  -1 
14 JAR Jarota Jarocin 0:2  -2 
- UNI Unia Swarzędz 0:2  -2 
- WAR Warta Poznań 0:2  -2 
17 POL Polonia Środa Wielkopolska 0:4  -4 
- WOC Włocłavia Włocławek 0:4  -4 
sobota, 09 sierpnia 2014
12:00    JARJarota Jarocin-CENCentra Ostrów0:2
12:00    SPASparta Brodnica-LECLech II Poznań1:0
12:00    WDAWda Świecie-UNIUnia Swarzędz2:0
12:00    UNIUnia Solec Kujawski-POGPogoń Mogilno2:1
12:00    NIENielba Wągrowiec-CHEChełminianka Chełmno1:0
12:00    STAStart Warlubie-WARWarta Poznań2:0
12:00    SOKSokół Kleczew-POLPolonia Środa Wielkopolska4:0
12:00    TARTarnovia Tarnowo Podgórne-VICVictoria Września2:1
17:00    OVITP OSTROVIA 1909-WOCWłocłavia Włocławek4:0
sobota, 16 sierpnia 2014
12:00    CENCentra Ostrów-WOCWłocłavia Włocławek5:1
12:00    POLPolonia Środa Wielkopolska-TARTarnovia Tarnowo Podgórne1:0
12:00    WARWarta Poznań-SOKSokół Kleczew1:1
12:00    CHEChełminianka Chełmno-STAStart Warlubie1:2
12:00    POGPogoń Mogilno-NIENielba Wągrowiec1:2
12:00    UNIUnia Swarzędz-UNIUnia Solec Kujawski6:1
12:00    LECLech II Poznań-WDAWda Świecie0:1
12:00    JARJarota Jarocin-SPASparta Brodnica2:3
17:00    VICVictoria Września-OVITP OSTROVIA 19092:2

Junior młodszy - 1 kolejka (07.09.2013) [>>>]

2013/2014


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 AST Astra Krotoszyn 0:0 
- BIA Biały Orzeł Koźmin 0:0 
- CEN Centra Ostrów 0:0 
- CKS Zduny 0:0 
- os Ostrovia 1909 I Ostrów 0:0 
- ost Ostrovia 1909 II Ostrów 0:0 
- POG Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:0 
- SUL Sulimirczyk Sulmierzyce 0:0 
sobota, 14 września 2013
12:00    POGPogoń Nowe Skalmierzyce-SULSulimirczyk Sulmierzyce-:-
12:00    ostOstrovia 1909 II Ostrów-ASTAstra Krotoszyn-:-
12:00    CENCentra Ostrów-BIABiały Orzeł Koźmin-:-
12:00    CKS Zduny-osOstrovia 1909 I Ostrów-:-

III liga kobiet - 1 kolejka (07.09.2013) [>>>]

Młodzik starszy kl. O - 1 kolejka (07.09.2013) [>>>]

Trampkarz młodszy - 1 kolejka (14.09.2013) [>>>]

Młodzik starszy gr. I - 1 kolejka (14.09.2013) [>>>]

2012/2013


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 OVI TP OSTROVIA 1909 69  30  22  68:31  37 
2 CEN Centra Ostrów 63  30  18  71:30  41 
3 p Płomyk Koźminiec 58  30  18  76:29  47 
4 OBR Obra 1912 Kościan 52  31  14  10  44:31  13 
5 SKP SKP Słupca 52  30  16  10  48:42 
6 VIC Victoria Ostrzeszów 49  30  15  11  55:44  11 
7 GRO Grom Wolsztyn 41  30  11  11  46:37 
8 VIC Victoria Września 39  30  12  15  49:60  -11 
9 DBR Dąbroczanka Pępowo 36  30  12  45:58  -13 
10 BIA Biały Orzeł Koźmin 34  30  10  12  54:65  -11 
11 LKS LKS Ślesin 32  29  13  48:68  -20 
12 KOR Korona Piaski 32  31  15  41:61  -20 
13 SPA Sparta Konin 31  30  10  13  33:43  -10 
14 KAS Kasztelania Brudzew 31  30  15  35:60  -25 
15 l LKS Gołuchów 24  29  17  38:56  -18 
16 s Stal Pleszew 22  30  18  31:67  -36 
sobota, 26 maja 2012
15:00    BIABiały Orzeł Koźmin-sStal Pleszew4:1
16:00    OVITP OSTROVIA 1909-lLKS Gołuchów6:4
16:00    OBRObra 1912 Kościan-VICVictoria Ostrzeszów1:0
16:00    GROGrom Wolsztyn-DBRDąbroczanka Pępowo2:2
17:00    VICVictoria Września-SKPSKP Słupca3:2
17:00    SPASparta Konin-LKSLKS Ślesin1:1
niedziela, 27 maja 2012
16:00    KASKasztelania Brudzew-CENCentra Ostrów0:4
16:00    pPłomyk Koźminiec-KORKorona Piaski0:1

Piłkarki Ostrovia 1909 - 1 kolejka (08.09.2012) [>>>]

Młodzik Młodszy 2012/2013 - 10 kolejka (18.05.2013) [>>>]

Młodzik Starszy 2012/2013 - 14 kolejka (25.05.2013) [>>>]

Orlik 2002 2012/2013 - 14 kolejka (27.05.2013) [>>>]

2011/2012


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 ost TP Ostrovia 1909 Orlik 2001 30  10  10  109:9  100 
2 CEN Centra Ostrów 15  44:31  13 
3 Piast Czekanów Orl. 15  45:33  12 
4 Raszkowianka Raszków 15  10  44:39 
5 OKS Ostrów 17:75  -58 
6 Centra II Olimp Ostrów 10:82  -72 
sobota, 12 maja 2012
17:00    Raszkowianka Raszków-ostTP Ostrovia 1909 Orlik 20012:8
17:00    CENCentra Ostrów-OKS Ostrów-:-
17:00    Centra II Olimp Ostrów-Piast Czekanów Orl.-:-