So, 05 Wrz 2015 16:00 
TP OSTROVIA 1909
TP OSTROVIA 1909
: Warta Poznań
Warta Poznań
Statystyki sezonu

2015/2016


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 STA Start Warlubie 4:0 
2 PEL Pelikan Niechanowo 3:0 
3 SOK Sokół Kleczew 2:0 
4 JAR Jarota Jarocin 2:1 
- UNI Unia Swarzędz 2:1 
6 POL Polonia Środa Wielkopolska 1:0 
7 Elana Torun 1:1 
- WAR Warta Poznań 1:1 
9 LEC Lech II Poznań 0:0 
- SPA Sparta Brodnica 0:0 
11 KKS KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:2  -1 
- NIE Nielba Wągrowiec 1:2  -1 
13 OVI TP OSTROVIA 1909 0:1  -1 
14 WDA Wda Świecie 0:2  -2 
15 CEN Centra Ostrów 0:3  -3 
16 KUJ Kujawianka Izbica Kujawska 0:4  -4 
sobota, 08 sierpnia 2015
12:00    CENCentra Ostrów-PELPelikan Niechanowo0:3
12:00    SOKSokół Kleczew-WDAWda Świecie2:0
12:00    UNIUnia Swarzędz-NIENielba Wągrowiec2:1
12:00    LECLech II Poznań-SPASparta Brodnica0:0
12:00    Elana Torun-WARWarta Poznań1:1
12:00    KUJKujawianka Izbica Kujawska-STAStart Warlubie0:4
12:00    KKSKKS Włókniarz 1925 Kalisz-JARJarota Jarocin1:2
16:00    POLPolonia Środa Wielkopolska-OVITP OSTROVIA 19091:0
sobota, 15 sierpnia 2015
12:00    PELPelikan Niechanowo-STAStart Warlubie3:0
12:00    JARJarota Jarocin-LECLech II Poznań1:0
12:00    NIENielba Wągrowiec-KKSKKS Włókniarz 1925 Kalisz3:1
12:00    WDAWda Świecie-UNIUnia Swarzędz0:3
12:00    CENCentra Ostrów-SOKSokół Kleczew0:7
12:00    WARWarta Poznań-POLPolonia Środa Wielkopolska2:1
12:00    SPASparta Brodnica-Elana Torun-:-
niedziela, 16 sierpnia 2015
15:00    OVITP OSTROVIA 1909-KUJKujawianka Izbica Kujawska3:1

2014/2015


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 SOK Sokół Kleczew 4:0 
- OVI TP OSTROVIA 1909 4:0 
3 CEN Centra Ostrów 2:0 
- STA Start Warlubie 2:0 
- WDA Wda Świecie 2:0 
6 TAR Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:1 
- UNI Unia Solec Kujawski 2:1 
8 NIE Nielba Wągrowiec 1:0 
- SPA Sparta Brodnica 1:0 
10 POG Pogoń Mogilno 1:2  -1 
- VIC Victoria Września 1:2  -1 
12 CHE Chełminianka Chełmno 0:1  -1 
- LEC Lech II Poznań 0:1  -1 
14 JAR Jarota Jarocin 0:2  -2 
- UNI Unia Swarzędz 0:2  -2 
- WAR Warta Poznań 0:2  -2 
17 POL Polonia Środa Wielkopolska 0:4  -4 
- WOC Włocłavia Włocławek 0:4  -4 
sobota, 09 sierpnia 2014
12:00    JARJarota Jarocin-CENCentra Ostrów0:2
12:00    SPASparta Brodnica-LECLech II Poznań1:0
12:00    WDAWda Świecie-UNIUnia Swarzędz2:0
12:00    UNIUnia Solec Kujawski-POGPogoń Mogilno2:1
12:00    NIENielba Wągrowiec-CHEChełminianka Chełmno1:0
12:00    STAStart Warlubie-WARWarta Poznań2:0
12:00    SOKSokół Kleczew-POLPolonia Środa Wielkopolska4:0
12:00    TARTarnovia Tarnowo Podgórne-VICVictoria Września2:1
17:00    OVITP OSTROVIA 1909-WOCWłocłavia Włocławek4:0
sobota, 16 sierpnia 2014
12:00    CENCentra Ostrów-WOCWłocłavia Włocławek5:1
12:00    POLPolonia Środa Wielkopolska-TARTarnovia Tarnowo Podgórne1:0
12:00    WARWarta Poznań-SOKSokół Kleczew1:1
12:00    CHEChełminianka Chełmno-STAStart Warlubie1:2
12:00    POGPogoń Mogilno-NIENielba Wągrowiec1:2
12:00    UNIUnia Swarzędz-UNIUnia Solec Kujawski6:1
12:00    LECLech II Poznań-WDAWda Świecie0:1
12:00    JARJarota Jarocin-SPASparta Brodnica2:3
17:00    VICVictoria Września-OVITP OSTROVIA 19092:2

Junior młodszy - 1 kolejka (05.09.2015) [>>>]

2013/2014


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 BAR Barycz Janków Przygodzki 0:0 
- Calisia Kalisz 0:0 
- CEN Centra Ostrów 0:0 
-   GKS Iskra Sieroszewice 0:0 
- Grom Golina 0:0 
- JAR Jarota Jarocin 0:0 
- KKS KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0:0 
- KOR Korona Pogoń Stawiszyn 0:0 
- LKS LKS Gołuchów 0:0 
- OVI TP OSTROVIA 1909 0:0 
sobota, 05 września 2015
12:00    BARBarycz Janków Przygodzki-JARJarota Jarocin-:-
12:00     GKS Iskra Sieroszewice-Calisia Kalisz-:-
12:00    CENCentra Ostrów-LKSLKS Gołuchów-:-
12:00    Grom Golina-KORKorona Pogoń Stawiszyn-:-
15:00    OVITP OSTROVIA 1909-KKSKKS Włókniarz 1925 Kalisz-:-
sobota, 12 września 2015
12:00    JARJarota Jarocin-KORKorona Pogoń Stawiszyn-:-
12:00    KKSKKS Włókniarz 1925 Kalisz-Grom Golina-:-
12:00    Calisia Kalisz-CENCentra Ostrów-:-
12:00    BARBarycz Janków Przygodzki- GKS Iskra Sieroszewice-:-
13:00    LKSLKS Gołuchów-OVITP OSTROVIA 1909-:-

Młodzik starszy gr. I - 1 kolejka (14.09.2013) [>>>]

Młodzik młodszy gr. I - 1 kolejka (14.09.2013) [>>>]

Orlik gr.2 - 1 kolejka (07.09.2015) [>>>]

III liga kobiet - 1 kolejka (07.09.2013) [>>>]

2012/2013


Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 AST Astra Krotoszyn 0:0 
- CEN Centra Ostrów 0:0 
- LKS LKS Gołuchów 0:0 
- POL Polonia Kępno 0:0 
- OVI TP OSTROVIA 1909 0:0 
sobota, 05 września 2015
12:00    LKSLKS Gołuchów-POLPolonia Kępno-:-
12:00    ASTAstra Krotoszyn-CENCentra Ostrów-:-
Data rozpoczęcia: OVI TP OSTROVIA 1909
sobota, 12 września 2015
12:00    POLPolonia Kępno-ASTAstra Krotoszyn-:-
niedziela, 13 września 2015
16:00    OVITP OSTROVIA 1909-LKSLKS Gołuchów-:-
Data rozpoczęcia: CEN Centra Ostrów

II liga gr. zachodnia 2012/2013 - 30 kolejka (26.05.2012 - 27.05.2012) [>>>]

Młodzik Młodszy 2012/2013 - 1 kolejka (05.09.2015 - 06.09.2015) [>>>]

Młodzik Starszy 2012/2013 - 14 kolejka (25.05.2013) [>>>]

Orlik 2002 2012/2013 - 14 kolejka (27.05.2013) [>>>]