Magia Parowozowni powróciła

Powrót na kultowy obiekt za Parowozownią stał się faktem. W sobotni wieczór seniorzy Ostrovii 1909 niesieni dopingiem kompletu publiczności zainkasowali komplet punktów w starciu z LKS-em Ślesin.

Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom, toczony w szybkim tempie. Najpierw bramkarza gości sprawdzili Jakub Kramarczyk i Michał Derwich. Z kolei po drugiej stronie boiska nie dał się zaskoczyć Bartosz Jankowski.

W 29 minucie piłka po uderzeniu Dawida Przybyszewskiego odbiła się od słupka.

Ciekawie również było w drugiej części spotkania. Dwukrotnie na bramkę przyjezdnych uderzał Mikołaj Marciniak. W 84 minucie nad poprzeczką mierzył Dawid Przybyszewski. W 90 minucie ten drugi trafił futbolówką o poprzeczkę, ale w odpowiednim miejscu na dobitkę znalazł się Adam Sobański pakując ją do siatki z bliskiej odległości.

Skromny wynik 1:0 biało-czerwoni dowieźli do końca celebrując sukces ze swoimi kibicami. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Spotkanie było ostatnią odsłoną udanego Pikniku Piłkarskiego dla Mieszkańców Miasta na boisku „Za Parowozownią”.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – LKS Ślesin 1:0 (0:0)