Remis z Tarnovią

W sobotnim spotkaniu Artbud IV Ligi zespół Ostrovii 1909 zremisował z Tarnovią Tarnowo Podgórne 1:1.

Zabrakło pauzującego za żółte kartki najlepszego strzelca Mikołaja Marciniaka, a kilku innych graczy ostrowskiej drużyny zmaga się z urazami. Trener Józef Klepak w wyjściowej „11” postawił na sześciu młodzieżowców.

Rozpoczęło się obiecująco na Stadionie Miejskim. W 13 minucie po dograniu z rzutu rożnego Dawida Przybyszewskiego futbolówkę głową do siatki skierował Jakub Kramarczyk.

Goście wyrównali niemal w identycznej sytuacji 40 minut później. Tarnovia od tego momentu dostała wiatru żagle, ale już końcówka meczu należała do biało-czerwonych. Kibice więcej bramek nie ujrzeli.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:1 (1:0)

1:0 Jakub Kramarczyk (13’, głową)

1:1 Paweł Jankowski (53’)

Mateusz Wronecki – Filip Kwiecień, Nikodem Nowacki, Jakub Jędrzejak, Patryk Perz, Adam Wojciechowski (46’ Konrad Rusek), Jakub Kramarczyk (70’ Nikodem Modrzyński), Alan Matuszak (57’ Maciej Kaniewski), Mariusz Poślednik (46’ Michał Derwich, 70’ Adam Sobański), Łukasz Budziak, Dawid Przybyszewski.