Trudna ale zwycięska przeprawa z Piastem

W niedzielnym spotkaniu Klasy A (grupa VIII) drugi zespół Ostrovii 1909 pokonał Piasta Kobylin 2:1. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

Przeciwnik wyszedł na prowadzenie w 35 minucie. Podopieczni trenera Konrada Ruska długo nie mogli znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego bramkarza gości. Ten popełnił błąd dopiero w 49 minucie który na gola zamienił Kacper Mielniczek. W 62 minucie prowadzenie ostrowskiej drużynie dał Nikodem Modrzyński. Mimo kolejnych sytuacji wynik nie uległ już zmianie.

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski – Piast Kobylin 2:1 (0:1)

Bramki dla Ostrovii: Kacper Mielniczek (49’), Nikodem Modrzyński (62′)

Ostrovia: Igor Pietrzak (46’ Kacper Kryjom) – Jakub Różański, Jakub Jędrzejak, Dominik Jackowski (46’ Cyprian Welcer), Wiktor Kuliński, Filip Cieluch (45’ Wiktor Sobczak), Kacper Kusy (55’ Jan, Kacper Mielniczek (60’ Mikołaj Błoch), Oliwier Urbaniak, Nikodem Modrzyński (70’ Dawid Duczmal), Maciej Kaniewski (70’ Kacper Klichowski).